KONST / Litografier / Färglitografi 11431044
nr 1143 1044
Jim Dine
(f. 1935), USA
Färglitografi, Jim Dine (f. 1935), Ties, 1976, signerad, 87/150, bladets mått: 79x56
Jim Dine, amerikansk popkonstnär, född 1935.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:35:20
12/11 00:44:54